شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که مدل‌های اینفینیتی چه لباس‌هایی هستند؟ اگر سری به کمد لباس هایتان بزنید احتمالا با لباسی مواجه می‌شوید که به چند مدل مختلف قابل پوشیدن است. این لباس‌ها همان‌هایی هستند که در هنگام خرید هزینه یک لباس را می‌کنیم اما در واقع به جای 10 لباس مختلف کاربردی است.

لباس‌های اینفینیتی بر حسب مدلی که دارند به چندین روش قابل پوشیدن هستند. گاهی فقط با دو بند ساده می‌توانیم یک لباس‌ها را چند شکل مختلف استایل کنیم. در برخی موارد قابلیت جدا کردن تیکه‌های مختلف لباس اعم از آستین یا شال نیز آن را تبدیل به یک مدل اینفینیتی و کاربردی می‌کند. در ادامه با آموزشگاه خیاطی هنر مادر همراه باشید تا اطلاعات این دوره را به شما ارائه دهیم.

دوره دوخت لباس‌های اینفینیی، ساده‌ترین و کوتاه‌ترین دوره آموزشی

کلاس‌های دوخت لباس اینفینیتی هم مانند هر دوره دیگر به صورت کاملا تخصصی و مجزا برگزار می‌شود. همه افراد با هر سطح دانشی می‌توانند در دوره آموزش اینفینیتی شرکت کنند. این دوره‌ها بصورت گروهی (6 تا 10 نفره) برگزار می‌شود. کلاس ها در یک دوره 4 ساعته برگزار شده و هنرجویان بلافاصله بعد از پایان دوره می‌توانند از دانش خود بهره ببرند. پیشنهاد ما برای کسانی که می‌خواهند این دوره را به صورت کاملا حرفه‌ای و کاربردی تر یاد بگیرند، گذراندن دوره‌های پرطرفدار نازک دوزی زنانه است.

در دوره آموزشی لباس اینفینیتی چه مباحثی آموزش داده می شود؟

این دوره آموزشی یکی از محبوب‌ترین و به صرفه‌ترین کلاس‌های آموزش خیاطی است. این لباس‌ها به خودی خود اقتصادی هستند حالا اگر دوختنشان را هم یاد بگیرید، می‌توانید با حداقل هزینه ممکن بیشترین لباس را داشته باشید.

در این دوره به هنرجویان انواع روش‌هایی که می‌توان یک لباس را تبدیل به مدل اینفینتی کردن آموزش داده می‌شود. انواع برش‌های چند منظوره و حتی دوخت‌های دو رو از جمله نکات کاربردی هستند که در این کلاس‌ها در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد. از جمله دیگر مباحثی که در این دوره ها آموزش داده می‌شوند شامل موارد زیر هستند:

  • شناخت پارچه های مناسب برای مدل‌های اینفینیتی
  • آشنایی ابتدایی با وسایل خیاطی و دوخت
  • طراحی و پیاده سازی الگو روی پارچه
  • برش پارچه متناسب با الگو
  • دوخت لباس و رعایت نکات ظریف خیاطی
  • آموزش پوشیدن لباس در مدل های ممکن

مدل های خیاطی لباس های چند منظوره

برای شرکت در دوره های خیاطی اینفینیتی چه پیش نیازی لازم است؟

الگو و دوخت لباس به روش اینفینیتی آسان بوده و نیازی به آموزش خیاطی تخصصی ندارد. بیشتر مدل‌های اینفینیتی را می‌توانید در زمان کوتاهی بدوزید و به سرعت استفاده نمایید. برخی از روش‌های دوخت این لباس مانند خیاطی با الگوهای آسان است که خیال شما از بابت نداشتن دانش تخصصی در زمینه خیاطی راحت می‌کند. اما حضور در این کلاس بدون هیچ تبحر و دانش اولیه نمی‌تواند دستاورد مناسبی برای هنرجویان داشته باشد.

در پایان دوره لباس های اینفینتی زنانه چه مهارت هایی یاد می گیریم؟

در پایان آموزش این دوره هنرجویان با انواع روش‌های دوخت لباس‌های چند منظوره و ترفندهای دوخت آشنا می‌شوند. هر هنرجو با توجه به میزان تلاش و پشتکاری که دارد می‌تواند چندین مدل لباس اینفینیتی برای خود بدوزد. یکی از مهم‌ترین نکته‌های این دوره‌های آموزی این است که دانش آموختگان، دوخت لباس‌هایی را یاد می‌گیرند که می‌تواند برایشان نقش پیراهن، بلوز، مانتو، شنل و حتی شلوار را ایفا کند.

خلاقیت خیاطی با مدل ها اینفینیتی

کلاس آموزشی مدلهای اینفینتی زنانه مانند کلاس‌های اریگامی پارچه می‌تواند به شدت روی افزایش خلاقیت شما و بازی با پارچه ها تاثیر گذار باشد.

دوره های کاربردی بازار محور برای علاقه مندان ورود به بازار کار

دورههای بازار محور فقط مختص مانتو دوزی یا آموزش دوخت شلوار نیست. به طور کلی هر فردی که قصد ورود به بازار کار در تولیدی‌ها یا کارخانه‌های بزرگ را داشته باشد می‌تواند در این دوره‌ها شرکت کند. مزیت دوره‌های بازار محور این است که با یادگیری همه مهارت‌های مورد نیاز برای خیاطی (هر لباسی به صورت جداگانه) شما به سرعت جذب بازار تولید پوشاک می‌شوید و می‌توانید از آن کسب درآمد کنید.

با شرکت در دوره‌های بازار محور مدل‌های اینفینتی می‌توانید علاوه بر دوخت لباس‌های چند منظوره برای خودتان، در تولیدی های لباس زنانه مشغول به کار شوید.

ارائه مدرک فنی حرفه ای برای دوره خلاقیت در خیاطی  با مدل های اینفینیتی

در آموزشگاه خیاطی هنرمادر، پایان هر دوره آموزشی هنرجویان می‌توانند با دریافت مدرک فنی حرفه‌ای به صورت کاملا تخصصی وارد بازار کار شوند. افرادی که در این دوره‌ها شرکت می‌کنند علاوه بر برطرف کردن نیازهای شخصی دیگر دغدغه تامین نیاز شغلی را هم ندارند.

در صورت داشتن هر گونه سوال یا اطلاع از زمان دقیق برگزاری کلاس‌ها، می توانید با شماره مستقیم آموزشگاه خیاطی 22206719 تماس بگیرید.