سوالات متداول

01آیا ابزار خیاطی در آموزشگاه وجود دارد؟

بله کارگاه‌های آموزشی خیاطی با تجهیزاتی مانند بهترین چرخ خیاطی‌ها برگزار می‌شوند.

02مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در کارگاه‌ها چیست؟

برای ثبت نام در همه کارگاه‌های آموزشی آموزشگاه هنرمادر باید 4 قطعه عکس، کپی شناسنامه، کارت ملی و مدرک تحصیلی خود را به همراه داشته باشید.

03آیا ثبت نام در کارگاه‌ها محدودیت سنی دارد؟

کارگاه‌های آموزشی هنرمادر پذیرای هنرجویان بالای 14 سال است. افرادی که در رنج سنی پایین‌تر قرار دارند، باید هنگام ثبت نام رضایتنامه والدین به همراه داشته باشند.

04آیا امکان پرداخت اقساطی کارگاه‌ها وجود دارد؟

با توجه به اینکه مبلغ تعیین شده برای هر کارگاه آموزشی، کاملا مطابق با طرح درس و به صورت استاندارد تعریف می‌شود، امکان پراخت قسطی وجود ندارد.

01برای شروع خیاطی کدام دوره مناسب است؟

همه دوره‌های آموزشی تعریف شده در آموزشگاه هنرمادر، امکان یادگیری برای همه افراد با هر سطح دانش را فراهم کرده‌اند. اما برای شروع اصولی دوره نازک دوزی و ضخیم دوزی به شما توصیه می‌شود.

02مدت دوره‌های آموزشی چقدر است؟

هر دوره آموزش خیاطی با توجه به مباحث ارائه شده، مدت زمان خاص خود را دارد. برای اطلاع از دوره مدنظر با آموزشگاه هنرمادر تماس بگیرید.

03آیا هنرمادر آموزش آنلاین دارد؟

در حال حاضر همه کارگاه‌های آموزشگاه هنرمادر حضوری برگزار می‌شود. اما به زودی آموزش ویدیویی نیز برای هنرجویان گرامی اضافه خواهد شد.

04از چه طریقی از کارگاه‌های جدید مطلع شویم؟

برای اطلاع از کارگاه‌های جدید می‌توانید بخش رویدادهای پیش رو در سایت را مطالعه کنید. همچنین می‌توانید برای آگاهی از زمان شروع کارگاه مورد نظر با شماره تلفن آموزشگاه تماس بگیرید.

01آیا همه کارگاه‌های آموزشی مدرک دارد؟

بله. پس از گذراندن همه کارگاه‌های آموزشی هنرمادر، مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای به شما اعطا می‌شود. این مدرک دارای کد بین المللی نیز است.

02آیا با مدرک دریافتی می‌توان جذب بازار کار شد؟

مدارک ارائه شده در کارگاه‌های آموزشی خیاطی هنرمادر، معتبرترین مدرک خیاطی در سطح ایران هستند. به علاوه با وجود کد بین الملل، مهارت شما تایید می‌شود و می‌توانید به سرعت وارد بازار کار شوید.

03آیا مدرک اعطا شده قابل ترجمه است؟

بله مدرکی که در پایان هر دوره به شما ارائه می‌شود قابل ترجمه قضایی است و یک مدرک معتبر مهارتی به حساب می‌آید.

ثبت‌نام تلفنی

قبل از ثبت‌نام نیاز به مشاوره دارید؟

شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح تا 18 عصر پاسخ‌گوی شما برای انتخاب دوره مناسب هستیم.