درباره هنرمادر

یادگیری خیاطی به صورت حرفه‌ای، علاوه بر استعداد و علاقه، به آموزشی هدفمند و دقیق نیاز دارد. ما در آموزشگاه هنرمادر قبل از ارائه طرح درس کارگاه‌ها، به دغدغه‌های هنرجویان برای یادگیری مسیر طولانی خیاطی حرفه‌ای توجه کرده‌ایم. در آموزشگاه خیاطی هنرمادر می‌توانید تجربه حضور در بیش از 20 کارگاه استاندارد و هدفمند را داشته باشید. ما در همه مراحل یادگیری خیاطی همراه شماییم تا بتوانید از آموزش‌های خود برای کسب درآمد استفاده کنید و یا از هنر خیاطی خود بر تن عزیزان خود لذت ببرید.

آموزشگاه خیاطی و طراحی دوخت هنر مادر به مدیریت خانم هوشیار مرادی فعالیت خود را از سال 1386 و با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای کشور آغاز نمود. سابقه 25 سال تدریس خانم مرادی در آموزش و پرورش و گذراندن دوره های تکمیلی خیاطی و طراحی دوخت شامل ژورنال شناسی، لباس شب و عروس، متد خیاطی مولر، مدل‌های گره‌ای، لباس‌های جادویی، رفع عیوب اندامی و … شرایط مناسبی را برای آموزش خیاطی به هنرجویان و انتقال صحیح و با حوصله اطلاعات فراهم نموده است.

مهم‌ترین هدف ما، انتقال مهارت خیاطی برای سطوح مختلف علاقه مندان به این شاخه هنری است. از افراد مبتدی تا کسانی که پیش زمینه خیاطی دارند و به فکر دوخت لباس افراد خانواده یا حتی راه اندازی یک تولیدی خاص هستند، همگی در آموزشگاه هنر مادر دوره آموزشی متناسب با خود را در لیست آموزش‌های ما پیدا خواهند کرد.

کلیه کلاس‌ها در آموزشگاه خیاطی هنر مادر تحت نظر سازمان فنی حرفه ای کشور انجام گرفته و پس از پایان هر دوره با انجام امتحان‌های نظری و عملی مدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای برای هنرجویان صادر می‌شود. این مدرک دارای کد بین المللی بوده و قابلیت ترجمه و ارائه در هر کشوری را دارد.

 

آموزشگاه خیاطی هنرمادر

 

کارگاه‌های آموزشی هنر مادر؛ یادگیری مهارت‌های خیاطی با بهترین متدها

بیش از 20 کارگاه آموزشی در آموزشگاه خیاطی هنرمادر تعریف شده است. از نازک دوزی و ضخیم دوزی که اصلی‌ترین مفاهیم در خیاطی هستند تا دوره صنایع دستی و دوخت کیف چرمی را می‌توانید با بهترین اساتید در آموزشگاه هنرمادر بگذرانید.

در هر کارگاه‌های آموزش خیاطی بهترین طرح درس و متد با توجه به ساعات هر کارگاه جمع آوری می‌شود تا هنرجویان بتوانند نکات اساسی هر مبحث را به خوبی فراگیرند. همچنین اساتید آموزشگاه هنرمادر در همه مراحل آموزش کنار شما خواهند بود.

بعد از دریافت مدرک بین المللی نیز می‌توانید به سرعت جذب بازار کار شوید و درآمدزایی را شروع کنید.

آموزشگاه خیاطی هنرمادر؛ محیطی که فراموش نمی‌کنید

تجربه یادگیری مهارت خیاطی در محیط آموزشی مناسب یکی از مهم‌ترین دلایل ایجاد ذوق و علاقه بیشتر است. علاوه بر اساتید ماهر و طرح درس‌های استاندارد، فضای آموزشگاه را می‌توان یکی از مزایای کارگاه‌های آموزشی دانست. محیط حرفه‌ای و صمیمانه آموزشگاه یکی از ویژگی‌های هنرمادر است. از طرفی طراحی و چیدمان آرامش بخش فضا به گونه‌ای انجام شده که هنرجویان هنگام کار با ابزار و یادگیری دوخت، دچار مشکل نشوند.

آموزش خیاطی در محیط حرفه ای

جای شما روی صندلی آموزشگاه هنرمادر خالی است!

ثبت‌نام تلفنی

قبل از ثبت‌نام نیاز به مشاوره دارید؟

شنبه تا پنجشنبه از ساعت 10 صبح تا 18 عصر پاسخ‌گوی شما برای انتخاب دوره مناسب هستیم.