ارائه مدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای

ثبت نام

شماره تماس: 22206719-021

دوره های آموزش خیاطی
  • آموزش دوخت لباس عروس و شب
  • راه اندازی یک مزون شخصی

آموزش دوخت لباس عروس و شب

بدون شک برای هر خانمی پوشیدن لباس عروس لذت‌بخش بوده و زمانی که در انبوهی از حریر و تور قرار می‌گیرد خود را مانند فرشته ای زیبا خواهد یافت. انتخاب و داشتن مدل‌های مختلف لباس شب و لباس مجلسی هم از دیگر جذابیت‌های زندگی خانمها است و همیشه دوست داریم در مراسم‌های مهم با پوشیدن لباس های‌زیبا بدرخشیم. بهترین ایده برای کم‌تر کردن هزینه‌های مراسم عروسی، یادگیری دوخت لباس عروس و شب است تا علاوه بر برطرف کردن نیازهای شخصی با هزینه‌ای بسیار کمتر، بتوانیم از این مهارت کسب درآمد کنیم.

معرفی دوره آموزش لباس عروس و لباس شب

از آنجایی که دوخت لباس عروس یکی از پر درآمدترین حرفه های خیاطی است متقاضیان زیادی دارد اما فقط عده خاصی که دوره آموزش دوخت لباس عروس را به صورت حرفه‌ای گذرانده باشند می توانند موفیت بالایی کسب کنند. در دوره آموزش لباس شب و لباس عروس، هنرجو با دوخت انواع لباس عروس و لباس شب ژورنالی آشنا می‌شود و توانایی برش و دوخت آن‌ها را به دست می آورد. در کلاس‌های یادگیری دوخت لباس عروس، هنرجو توانایی الگوسازی و دوخت کلیه مدل های موجود در ژورنال های لباس شب و عروس را کسب خواهد کرد.

آموزش خیاطی و یادگیری دوخت لباس شب و  لباس عروس در آموزشگاه هنرمادر دو مرحله مبتدی و حرفه ای دارد. که در مرحله اول هنرجویان با دوخت اولیه لباس مجلسی آشنا شده و در مرحله پیشرفته می توانند جواهردوزی روی لباس و همچنین خیاطی حرفه ای را یاد بگیرند.

در دوره دوخت لباس مجلسی و عروس چه مهارت هایی آموزش داده می شود؟

در دوره آموزش دوخت لباس عروس و نامزدی نکات بسیاری در دوخت لباس عروس آموزش داده می شود که هر مزون دوز حرفه‌ای باید آن را بلد باشد. آموزشگاه هنرمادر در کلاس های آموزشی لباس مجلسی خود، موارد زیر را به هنرجویان آموزش می دهد.

  • آشنایی با انواع پارچه‌های لباس شب و عروس شامل ساتن، پاناما، حریر، کرپ، تافته، ابریشم و…
  • دوخت انواع فنر در لباس، کاپ در لباس و دوخت ژیپون
  • آموزش دوخت انواع ملزومات لباس مجلسی و لباس عروس مانند دستکش، تور، شنل، انواع پاپیون و گل
  • جواهردوزی و کار روی انواع پارچه و لباس
  • انواع تور های سر و نحوه برش و دوخت مخصوص لباس شب و عروس
  • دوخت انواع سجاف و همچنین انواع پارچه‌های آستری
  • تبدیل الگوهای استاندارد به الگوهای شخصی، طراحی لباس روی اندام، رفع عیوب اندام، نحوه پرو گیری و اشکالات اندامی
  • دوخت و برش انواع یقه، انواع، آشنایی با اندازه گیری خیاطی، دوخت و برش انواع بالا تنه

دوره خیاطی لباس شب و نامزدی بر اساس چه متدی آموزش داده می شود؟

در آموزشگاه هنرمادر تمام دوره‌ آموزش خیاطی مانند آموزش دوخت لباس عروس طبق متد مولر و متدهای روز ایتالیایی آموزش داده می شود. نکته مثبت اینجا است که هنرجویان با آموزش این متد به راحتی می توانند در هر جای دنیا در حوزه طراحی و دوخت لباس مشغول کار شوند.

پیش نیاز شرکت در دوره‌های شخصی دوزی لباس مجلسی چیست؟

شرکت در دوره خیاطی لباس مجلسی و لباس عروس می‌تواند با هر متد اولیه ای مانند مولر، متریک یا گرلاوین که هنرجو قبلا آموزش دیده انجام شود؛ اما حتما باید پیش از آن دوره‌هایی مانند الگو سازی و نازک دوزی زنانه گذرانده شود تا هنرجو بتواند به مرحله دوخت لباس های مجلسی و نامزدی ورود پیدا کند.

آیا هنرجو امکان کار عملی در دوره های آموزش لباس عروس را دارد؟

خیاطی لباس شب و عروس یکی از مشاغل مربوط به صنایع پوشاک است که نیاز به رسم الگوی پایه لباس شب و عروس، مدل سازی الگوی شب و عروس، رسم الگوی ملزومات لباس شب و عروس و موارد این چنینی را دارد. طبیعتا این دوره باید تحت آموزش های عملی و تئوری همزمان صورت گیرید تا هنرجویان بتوانند این مهارت را به صورت کاربردی بیاموزند.

مزیت یادگیری مهارت دوخت لباس شب و عروس

علاوه بر اینکه یادگیری مهارت دوخت لباس عروس و شب برای افراد ساکن ایران مناسب بوده و اشتغال زایی می کند، برای افرادی که قصد مهاجرت دارند نیز بسیار کاربردی است. شرکت در دوره‌های حرفه‌ای خیاطی لباس شب و عروس به شما مهارتی می دهد که می توانید با استفاده از مدرک Skill Certificate آن رزومه خوبی برای خود ثبت کنید. فراموش نکنید مهارت خیاطی این نوع لباس زنانه ارتباطی به دین، مذهب و قوانین هیچ کشوری ندارد و شما می توانید به راحتی در هر جای دنیا از این حرفه بهره‌گیری کنید.

دوره خیاطی لباس عروس و شب

دستاورد هنرجویان در پایان دوره خیاطی لباس عروس و شب

در پایان دوره لباس شب، عروس و نامزدی شخص توانایی کار در کلیه مزون ها، تولیدی های لباس شب، خیاطی لباس عروس و حتی راه اندازی یک مزون شخصی را خواهد داشت. از این رو گذراندن این دوره در کنار دوره طراحی لباس به افرادی که به دنبال ورود حرفه ای در دنیای فشن هستند بسیار پیشنهاد می شود.

دریافت مدرک فنی حرفه ای برای دوره دوخت لباس شب و عروس

هنرآموزان پس از گذراندن هر یک از دوره های آموزش لباس عروس یا دوخت لباس شب می توانند اقدام به اخذ مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای کشور کنند. روشن است کسانی که توانایی داشتن مدرک فنی حرفه ای دارند با اعتبار بیشتری می توانند اقدام به فعالیت و کسب درآمد کنند.

معمولا انتخاب لباس عروس از میان مدل و ژورنال‌های موجود کار دشواری به نظر می رسد و خیلی از افراد دوست دارند که انتخاب خاصی داشته باشند، پس چه بهتر که خودتان بتوانید این زیبایی را تضمین کنید. شما هم می توانید برای شرکت در دوره‌های آموزش دوخت لباس شب و عروس در بهترین آموزشگاه خیاطی تهران و پرسیدن هرگونه سوال با شماره 22206719 تماس بگیرید.

هزینه شرکت در کلاس های طراحی و دوخت لباس شب و عروس چقدر است؟

هزینه تمامی دوره های آموزشی در آموزشگاه هنرمادر بر حسب تعرفه سازمان فنی و حرفه ای کشور است. برای اطلاعات دقیق تر می توانید با شماره مستقیم آموزشگاه 22206719 تماس حاصل فرمایید.

آیا شرکت در کلاس های خیاطی لباس عروس و شب مدرک فنی حرفه ای دارد؟

بله در پایان دوره دوخت لباس عروس و لباس شب هنرجویان می توانند مدرک بین المللی فنی و  حرفه ای دریافت کنند.

بعد از گذراندن دوره های دوخت لباس عروس، شب و نامزدی هنرجویان چه مهارتی می آموزند؟

در پایان دوره لباس شب و عروس، هنرجو توانایی کار در مزون های رده بالا، تولیدی های لباس شب و عروس و حتی راه اندازی یک مزون شخصی را خواهد داشت.

مشاوره و ثبت نام22206719