ارائه مدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای

ثبت نام

شماره تماس: 22206719-021

دوره های آموزش خیاطی
  • اریگامی پارچه
  • ایجاد حجم روی پارچه با اریگامی

اریگامی پارچه

امروزه هنر خیاطی تنها به مهارت دوخت و خیاطی محدود نمی شود چرا که هنرهای کاربردی و تخصصی همانند طراحی لباس، طراحی روی پارچه، نقاشی روی پارچه و اوریگامی پارچه از جمله مهارت های مهم و تاثیر گذاری است که خیاط های حرفه ای از آن استفاده می کنند. اوریگامی روی پارچه یکی از مهارت های ساده ولی جذابی است که با آموزش های بسیار ساده و کاربردی می تواند هنرجویان را به درآمدزایی برساند به همین دلیل آموزشگاه خیاطی هنرمادر با فراهم کردن کلاس های آموزشی ویژه اوریگامی پارچه امکان آموزش و یادگیری این هنر را برای علاقمندان فراهم کرده است. اگر شما هم برای شرکت در این دوره آموزشی نیازمند اطلاعات کامل تری هستید، پیشنهاد می کنم در ادامه همراه ما باشید تا هر آنچه باید در مورد این کلاس بدانید را به اطلاع شما برسانیم.

اوریگامی با پارچه چیست؟

اوریگامی یا همان هنر تا کردن کاغذ یکی از مهارت های کاربردی است که این روزها در حوزه های مختلف از جمله هنرهای تزئینی، جواهر سازی، لوستر سازی، وسایل تزئینی و حتی دوخت لباس ها راه یافته است. این هنر تلفیقی از مهارت های فرد در هنر خیاطی و خلاقیت است که در کنار هم طرح های جذاب و فانتزی را روی لباس ایجاد می کند.

در کلاس اوریگامی پارچه چه چیزهایی آموزش داده می شود؟

کلاس آموزش خیاطی و اوریگامی پارچه یک کلاس مهارتی است که در آن مهارت های لازم برای ساخت اشکال مختلف مانند گل، اشکال هندسی، مکعب و طرح های فانتزی روی پارچه آموزش داده می شود. در طول دوره مهارت شکل دادن به پارچه های مختلف با جنس های متفاوت به هنرجو آموزش داده می شود تا در نهایت بتوان این هنر را به عنوان یک حرفه به هنرجو آموزش داد.

اوریگامی در طراحی لباس

یکی از مهم ترین مواردی که در کلاس اوریگامی پارچه آموزش داده می شود. استفاده از هنر اوریگامی در طراحی لباس است. اگر در کلاس و دوره آموزش طراحی لباس شرکت کرده باشید حتما از این موضوع اطلاع دارید که خلاقیت از مهم ترین مواردی است که باید در طراحی لباس به آن پرداخت به همین منظور در دوره آموزشی ویژه اوریگامی پارچه می توان از این مهارت به عنوان راهی برای خلاقیت در طراحی لباس استفاده کرد و به همین منظور آموزشگاه خیاطی هنرمادر در دوره آموزش اوریگامی پارچه آموزش های کاربردی در جهت استفاده از این هنر در طراحی لباس را ایجاد کرده است.

اوریگامی روی مانتو

اوریگامی روی مانتو از جمله دومین و پرکاربردترین مواردی است که در کلاس آموزش اوریگامی به آن اشاره می شود. هنرجویان در طول دوره آموزش اوریگامی توانایی طراحی آستین، یقه و جیب های خاص را روی مانتوهای مختلف پیدا خواهند کرد.

اوریگامی لباس عروس

یکی دیگر از مهارت هایی که هنرجویان در طول کلاس آموزش اوریگامی روی پارچه یاد می گیرند، ایجاد طرح های ظریف و زیبا روی انواع لباس عروس و لباس مجلسی است. به این شکل هنرجویان با ایجاد اشکال خاص و هنرمندانه لباس های شب و لباس عروس را به زیبا ترین و خاص ترین شکل ممکن تزئین می کنند.

علاوه بر موارد یاد شده هنرجویان می توانند با خلاقیت و مهارتی که کسب کرده اند طرح های فانتزی خود را به روی انواع کفش های مجلسی نیز بچسبانند.

چرا باید در کلاس اوریگامی با پارچه شرکت کنیم؟

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که همیشه دوست دارید خاص ترین و فانتزی ترین طرح های ممکن را در طراحی انواع لباس امتحان کنید. شرکت در این دوره مهارت آموزشی به شما پیشنهاد می شود چرا که اوریگامی پارچه شما را با دنیای تازه ای آشنا می کند که به واسطه آن می توانید هنر و خلاقیت خود را محک بزنید.

با توجه به اینکه تولید و طراحی لباس های اوریگامی به یکی از ترندهای دنیای فشن و مد تبدیل شده است یادگیری این مهارت تاثیر به سزایی بر کسب درآمد خیاط ها و طراحان مد و لباس خواهد گذاشت چرا که آن ها می توانند پس از گذراندن این دوره آموزشی از آموزه های خود در دوخت و طراحی لباس های خاص استفاده و به این ترتیب درآمد خود را با حضور به روز در بازار افزایش دهند.

آیا شرکت در کلاس اوریگامی پارچه نیاز به کلاس پیش نیازی دارد؟

شرکت در کلاس آموزشی اوریگامی با پارچه نیاز به هیچ گونه کلاس پیشنیازی ندارد. اما پیشنهاد ما این است که علاقمندان به این هنر قبل از شرکت در این کلاس در دوره آموزش نقاشی روی پارچه شرکت کنند تا بتوانند به این واسطه با مهارت طراحی و نقاشی روی پارچه آشنا شده و به این ترتیب با ترکیب دو هنر نقاشی و اوریگامی روی پارچه طرح های زیبایی روی لباس های مورد نظر ایجاد کنند.

در پایان دوره آموزش اوریگامی روی لباس هنرجو چه مهارت های کسب می کند؟

هنرجو پس از گذراندن دوره اوریگامی با پارچه می تواند انواع گل های تزئینی که جزئی از لباس باشد را به همراه انواع اشکال هندسی روی لباس خود بدوزد و با این مهارت انواع آستین ها و یقه های خاص را برای مانتوها و لباس های مجلسی خود بدوزد.

نحوه ثبت نام در دوره آموزشی اوریگامی روی پارچه در آموزشگاه هنرمادر

آموزشگاه خیاطی هنرمادر به عنوان یکی از بهترین و قدیمی ترین آموزشگاه های پیشرو در تهران، با برگزاری کلاس های آموزش و طراحی اوریگامی روی پارچه، پذیرای هنرجوایان مختلفی است که از یادگیری این هنر جذاب استقبال می کنند. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت نام و یا اطلاع از شهریه کلاس اوریگامی پارچه، با شماره تماس 22206719 تماس بگیرید.

مشاوره و ثبت نام22206719