ارائه مدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای

ثبت نام

شماره تماس: 22206719-021

دوره های آموزش خیاطی
  • نقاشی روی پارچه
  • آموزش در دو ترم 8 جلسه ای

نقاشی روی پارچه

کلاس نقاشی روی پارچه

نقاشی روی پارچه یکی از هنرهای جذابی است که این روزها طرفداران و علاقمندان زیادی را به خود جذب کرده است. این هنر تلفیقی از نقاشی، طراحی و خلاقیت است که هنر یک هنرمند را روی پارچه های مختلف نشان می دهد. شاید در نگاه اول نقاشی روی پارچه به هیچ آموزش خاصی نیاز نداشته باشد اما اگر کمی حرفه ای تر به این هنر نگاه کنیم متوجه اصول و ریزه کاری های آن خواهیم شد. به همین منظور آموزشگاه خیاطی هنرمادر با همراهی مربی های حرفه ای در این حوزه تخصصی، دوره آموزشی نقاشی روی پارچه را به هنرجویان ارائه کرده است تا علاقمندان به طراحی و نقاشی روی پارچه های مختلف بتوانند به صورت تخصصی و اصولی این حرفه را یاد بگیرند. اگر شما هم برای اطلاع بیشتر از این کلاس آموزشی هیجان دارید، در ادامه همراه ما باشید تا در مورد طرح درس و آموزش های این کلاس، طول دوره، مدرک ارائه شده در انتهای دوره با شما بیشتر صحبت کنیم.

معرفی دوره آموزش نقاشی روی پارچه

دوره آموزش نقاشی روی پارچه یکی از دوره های پرطرفدار در آموزشگاه خیاطی هنرمادر است که طی دو ترم هشت جلسه ای برگزار می شود. این دوره آموزشی در جلسات یک و نیم ساعته و دو روز در هفته برگزار شده و پذیرای هنرجویان مختلف در گروه های سنی متنوع است.

شرکت در این دوره آموزشی نیاز به گذراندن پیش نیازهای خاصی مانند شرکت در دوره آموزشی نازک دوزی زنانه ندارد، چرا که این کلاس مهارتی، یکی از کلاس های خلاقانه حوزه خیاطی است که تنها به استعداد و مهارت هنرجویان در نقاشی و طراحی از روی شابلون نیاز دارد.

دوره های آموزش نقاشی روی پارچه

چرا دو دوره آموزش نقاشی روی پارچه شرکت کنیم؟

شرکت در دوره آموزشی نقاشی روی پارچه برای آن دسته از افرادی که قصد دارند با ایجاد طرح های خلاقانه و جذاب روی پارچه های مختلف درآمد زایی کنند. بسیار مناسب است. علاوه بر این علاقمندان به طراحی و نقاشی روی لباس مجلسی می توانند با یادگیری این هنر جذاب طرح ها و نقش های متفاوتی روی لباس، تیشرت، روسری و پیراهن های خود بدوزند و از تماشای هنر خود لذت ببرند.

نقاشی گل روی پارچه

در کلاس انواع نقاشی روی پارچه، چه چیزهایی آموزش داده می شود؟

با توجه به اینکه دوره آموزشی نقاشی روی انواع پارچه ها در دو ترم متوالی صورت می گیرد، برنامه آموزشی و طرح درس این دوره نیز به دو بخش ترم اول و دوم تقسیم می شود. ترم اول آموزش، شامل آشنایی با رنگ و ترکیب آنها، رنگ آمیزی انواع گل، برگ، غنچه یا طرح های فانتزی و طراحی و رنگ روی لباس است.

طرح گل روی لباس

ترم دوم دوره آموزشی نقاشی رو پارچه، شامل طراحی و نقاشی روی تابلو، نقاشی روی پارچه مخمل، نقاشی روی پارچه با شابلون، نقاشی روی لباس کودک، نقاشی روی کوسن، نقاشی روی لباس مجلسی است.

آیا در طول دوره امکان دوخت و کار عملی وجود دارد؟

یکی از مهم ترین مواردی که در طول دوره و به خصوص سر کلاس ها انجام می شود نظارت بر کار عملی هنرجویان است. به این صورت که مربی پس از آموزش مهارت های لازم به شاگردان و هنرجویان خود ایرادات کار را با مشاهده نمونه نقاشی شده توسط هنرجو گرفته تا در انتهای دوره هنرجو بتواند به حرفه ای ترین شکل ممکن نقاشی روی پارچه ها و لباس های مختلف را انجام دهد.

کلاس نقاشی روی پارچه در تهران

در پایان دوره هنر جو چه مهارت هایی را یاد می گیرد؟

در پایان دوره آموزش نقاشی روی پارچه، هنر جو می تواند انواع طرح های انتخابی خود را روی انواع لباس، انواع پارچه های ضخیم و نیمه ضخیم، انواع کیف، روسری و تیشرت نقاشی کند. در پایان به هنرجویان این دوره توصیه می شود که برای تقویت مهارت خلاقیت خود حتما در دوره آموزش اوریگامی پارچه نیز شرکت کنند.

انواع نقاشی روی پارچه

ارائه مدرک فنی حرفه ای برای اتمام دوره نقاشی و طراحی روی پارچه

آموزشگاه خیاطی هنر مادر پس از گذراندن دو ترم متوالی برای دوره نقاشی و طراحی روی پارچه با معرفی هنرجویان خود به سازمان فنی حرفه ای جهت انجام آزمون، مدارک معتبر این سازمان را به هنرجویان خود اعطا می کند. هنرجویان می توانند با در دست داشتن این مدرک معتبر وارد بازار کار شده و با استفاده از هنر و خلاقیت خود به درآمد زایی برسند.

شما می توانید برای اطلاع از زمان برگزاری و شرایط ثبت نام در دوره آموزش نقاشی روی پارچه با شماره 02122206719 تماس حاصل نمایید و سوالات خود را در مورد ثبت نام و شرکت در این دوره تخصصی از هنرمادر بپرسید.

دوره آموزش نقاشی روی پارچه چقدر طول می کشد؟

دوره آموزش نقاشی روی پارچه در دو ترم 8 جلسه ای برگزار می شود که هر جلسه یک و نیم ساعت طول می کشد.

هزینه شرکت در دوره آموزش نقاشی روی پارچه چقدر است؟

هزینه کلیه کلاس های آموزش خیاطی در آموزشگاه هنرمادر طبق استانداردهای سازمان فنی حرفه ای است و آموزش نقاشی روی پارچه هم همانند سایر کلاس ها از شهریه استانداردی برخوردار است.

هنرجو پس از گذراندن دوره آموزش نقاشی روی پارچه چه مهارت هایی کسب کرده است؟

هنرجویانی که دو ترم متوالی جهت آموزش نقاشی روی پارچه را گذرانده اند توانایی این را دارند که روی انواع لباس، تیشرت، شال و روسری، کوسن، کیف و انواع پارچه طرح های دلخواه خود را نقاشی کنند.

مشاوره و ثبت نام22206719