ارائه مدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای

ثبت نام

شماره تماس: 22206719-021

دوره های آموزش خیاطی
 • آموزشگاه خیاطی آقایان
 • حرفه ای و کاربردی

آموزشگاه خیاطی آقایان

همیشه وقتی صحبت از کلاس های خیاطی می شود، خیاطی زنانه یا خانم های هنرجوی کلاس خیاطی در ذهنمان نقش می بندد. اما جالب است بدانید که معمولا در تولیدی های لباس چه زنانه چه مردانه و در کارخانه ها، آقایان فعلیت بیشتری در زمینه دوختف برش و الگو فعالیت می کنند. حتی در دنیای مد و فشن و برند های مطرح هم طراحان مرد زیادی وجود دارند که صاحبان برند های پرطرفدار این صنعت هستند. خبر خوش این است که مرکز آموزش خیاطی هنرمادر، آموزشگاه خیاطی ویژه آقایان دارد که در این کلاس ها انواع دوخت لباس های مختلف به آقایان آموزش داده می شود.

مزیت کلاس خیاطی برای آقایان چیست؟

آموزشگاه خیاطی و طراحی دوخت هنر مادر کلاس های آموزش خیاطی ویژه ای دارد که هنرجویان آقا در این کلاس می توانند به صورت کاملا اختصاصی دانش خیاطی را کسب کنند. کلاس های خیاطی برای آقایان تمام تکنیک های حرفه ای، خیاطی بازار محور، انواع لباس های زنانه و مردانه را شامل می شود. هنرجویان آقا می توانند با توجه به نیازی که دارند در هر یک از دوره های کاربردی خیاطی شرکت کرده و سریعا وارد بازار کار شوند.

آموزشگاه خیاطی آقایان

یکی از مزیت های کلاس خیاطی ویژه آقایان این است که همه هنرجویان دوره آقا هستند و در صورت فراهم بودن امکانات می توانند توسط مربی مرد آموزش ببینند. معمولا در کلاس های خیاطی زنانه ورود آقایان برای هر دو گروه کمی دشوار است و باعث ایجاد محدودیت هایی می شود که کلاس های آموزش خیاطی آقایان این مشکلات را برطرف می کند.

دوره خیاطی ویژه آقایان شامل چه مباحثی می شود؟

این دوره علاوه بر اینکه تمامی مباحث خیاطی زنانه از جمله نازک دوزی زنانه را شامل می شود، دوره های کاربردی خیاطی مردانه را هم در بر می گیرد. به همن دلیل آقایان بعد از گذراندن دوره های جامع آموزش خیاطی این قابلیت را دارند تا هم در حرفه دوخت لباس های زنانه و هم لباس های مردانه فعالیت کنند. مهم ترین و درآمدزا ترین مباحثی که در این دوره ها به آقایان آموزش می شود شامل موارد زیر هستند.

 • راسته دوز
 • مانتودوزی
 • نازک دوزی زنانه
 • ضخیم دوز زنانه و مردانه
 • آموزش دوخت شلوار زنانه و مردانه
 • کت مردانه
 • الگوساز و برشکار شخصی دوز و تولیدی
 • لباس ورزشی و کشی
 • پیراهن دوز مردانه

عکس خیاطی آقایان

روش آموزشی خیاطی به آقایان بر حسب چه متدی است؟

در آموزشگاه هنرمادر تمام دوره های خیاطی تحت نظر اساتید و کارشناسان باسابقه و براساس روش های مولر و متدهای ایتالیایی آموزش داده می شود. در کلاس های ویژه آقایان هم این روش ها به کار گرفته می شود و هنرجویان می توانند با روش های روز دنیا به یادگیری این هنر کاربردی بپردازند.

هزینه و ساعت برگزاری کلاس های خیاطی آقایان

دوره های آموزش خیاطی ویژه آقایان در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت 17 تا 19 و 19 تا 21 برگزار می شود.  با توجه به اشتغال هنرجویان مرد، ما در آموزشگاه هنرمادر روزهای جمعه از ساعت 9 صبح تا 9 شب را ویژه آموزش آقایان درنظر گرفته ایم. در این کلاس ها دوره های متنوعی برگزار می شود که هنرجویان می توانند با توجه به هدف و نیازی که دارند کاربردی ترین دوره را برای خود انتخاب کنند. هزینه شرکت در دوره های خیاطی تماما بر حسب تعرفه های فنی حرفه ای بوده و هیچ گونه مبلغ اضافه تری از هنرجویان دریافت نمی شود.

آموزش خیاطی آقایان تهران

آیا امکان دوخت و کار عملی در طول دوره آموزش خیاطی وجود دارد؟

از آنجایی که خیاطی یک هنر عملی و کار دستی به حساب می آید طبیعتا دوره های آموزشی آن هم نباید صرفا به صورت تئوری برگزار شود. در مرکز آموزش خیاطی هنرمادر همه دوره های آموزشی از مانتودوزی گرفته تا اریگامی پارچه، روی نمونه های عملی آموزش داده می شود. در پایان هر ترم با توجه به موضوع آموزش، هنرآموزان می توانند چندین کار آماده شده را همراه خود به منزل ببرند.

ارائه مدرک فنی حرفه ای پس از دوره های خیاطی برای آقایان

کلاس های خیاطی برای آقایان هیچ تفاوتی با دوره های خیاطی عادی نداشته ودر پایان تمامی دوره های تخصصی هنرجویان می توانن برای دریافت مدرک رسمی فنی حرفه ای اقدام کنند. طبیعی است که هنرآموزان با در دست داشتن این مدرک معتبر امکان شانس خود در ورود به بازار کار حرفه ای را چندین برابر می کنند.

شما نیز می توانید برای اطلاع از شهریه تمام کلاس های آموزشگاه خیاطی برای آقایان و همچنین زمان دقیق برگزاری دوره ها، با شماره تماس آموزشگاه 22206719 تماس بگیرید و کلیه سوالات خود را در خصوص ثبت نام در این دوره آموزشی بپرسید.

هزینه دوره های خیاطی برای آقایان چقدر است؟

هزینه دوره های آموزشی بر حسب تعرفه سازمان فنی و حرفه ای کشور است. با توجه به گسترش و تعدد دوره های خیاطی برای آقایان، می توانید برای اطلاع دقیق از شرایط کلاس ها با شماره 22206719 تماس بگیرید.

دوره های آموزش خیاطی ویژه آقایان مدرک فنی دارد؟

بله تمامی دوره های خیاطی که برای آقایان برگزار می شود مانند همه دوره های آموزشی زنانه شامل اخذ مدرک فنی حرفه ای می شوند.

مدت زمان آموزش دوره های خیاطی ویژه آقایان چقدر است؟

این دوره شامل مراحل و عناوین تخصصی مختلفی از خیاطی زنانه گرفته تا  مردانه دوزی را شامل می شود و طول برگزاری هر دوره متفاوت است.

مشاوره و ثبت نام22206719