ارائه مدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای

ثبت نام

شماره تماس: 22206719-021

دوره های آموزش خیاطی
  • لباس کودک و نوجوان
  • کودکان 2 تا 14 سال

لباس کودک و نوجوان

لباس کودک و نوجوان

همیشه دوره های آموزش خیاطی یکی از پرکاربرد ترین کلاس های آموزشی است که افراد می توانند با مهارتی که یاد می گیرند کسب درآمد کنند. اینکه هدفمان از شرکت در دوره های خیاطی چه باشد، می تواند در گرفتن نتیجه بهتر به ما کمک کند. بعضی از افراد می خواهند از خیاطی کسب درآمد کنند و برخی دیگر در تلاش اند تا بتوانند نیاز های شخصی خود را تامین کنند. دوره خیاطی آموزش لباس کودک و نوجوان در آموزشگاه هنر مادر جزو آن دسته از کلاس های آموزشی است که می توانید با شرکت در آن به راحتی نیاز های فرزندانتان را تامین کنید.

دوره آموزشی لباس کودک و نوجوان چیست؟

می توان گفت که دوره آموزش دوخت لباس کودک و نوجوان یکی از درآمدزاترین دوره‌های آموزش خیاطی است زیرا از بازار کار بسیار خوبی برخوردار است و هنرجو می تواند با یاد گیری این دوره از حقوق و مزایای بالایی بهره مند شود. در دوره آموزش خیاطی لباس برای کودکان و نوجوانان انواع لباس های راحتی، لباس های مهمانی و لباس خواب آموزش داده می شود که یم تواند تمامی نیاز های فرزندتان را تا سن 14 سالگی پوشش بدهد.

دوخت لباس کودک و نوجوان

آموزش دوخت لباس کودک و نوجوان چند مرحله دارد؟

دوره دوخت لباس کودک و نوجوان در آموزشگاه هنر مادر مانند بسیاری از دوره ها نظیر آموزش دوخت کیف دو مرحله ای است. البته نه ببه این معنا که هنرجویان موظف به گذراندن هر دو مرحله باشند. در واقع می توان گفت که آموزش خیاطی لباس برای کودک و نوجوان دو بخش دارد؛ بخش اول به دوخت لباس نوزادی 0 تا 2 سال اختصاص دارد و و بخش دوم شامل آموزش دوخت لباس کودکان 2 تا 14 سال می شود. شما می توانید با توجه به نوع نیازی که دارید فقط مرحله دلخواهتان را بگذرانید یا اینکه هر دو مرحله را با هم آموزش ببینید.

پیشنیاز دوره لباس کودکان نوجوان چیست؟

یکی از جذابیت های دنیای مد و لباس، طراحی لباس کودکان است. برای دوخت لباس کودک و نوجوان لذت هایی دارد که بهتر است قبل از گذراندن آن دوره نازک دوزی را به عنوان پیش نیاز گذرانده شود.

کاربرد کلاس خیاطی لباس کودک و نوجوان

قطعا شما با شرکت در هر کدام از دوره های خیاطی می توانید در تولیدی های مختلف کار کنید یا کسب و کار خودتان را راه بیاندازید. برخی دوره ها اشتغال زایی بیشتری دارند و برخی کمتر. به عنوان مثال دوره بازار محور مانتودوزی به شدت قابلیت درآمدزایی دارد. اما دوره هایی مانند لباس های اینفینیتی و لباس کودک و نوجوان علاوه بر درآمدزایی برای رفع نیاز در زندگی شخصی هم کاربرد دارند.

از آنجایی که خرید لباس برای کودکان به شت هزینه بر است و تقریبا تفاوت قیمت آنچنانی با لباس های بزرگسالان ندارد، شما می توانید با کمترین پارچه به راحتی در هزینه های خود صرفه جویی چشمگیری ایجاد کنید. معمولا نوزادان به دلیل رشد سریعی که دارند در فاصله های نزدیک به لباس جدید با سایز بزرگ تر نیاز پیدا می کنند. از طرفی به دلیل بازیگوشی، زود به زود لباس هایشان کثیف شده و نیاز به تعویض دارند. این دقیقا همان مشکلی است که با شرکت در کلاس های خیاطی لباس نوزادی حل می شود و دیگر دغدغه خرید لباس برای کودکان را ندارید.

هنرجویان در پایان دوره آموزشی لباس برای کودک و نوجوان چه مهارت هایی می آموزند

در دوره خیاطی آموزش لباس کودک و نوجوان، هنرجو توانایی الگوسازی و دوخت لباس‌ های گروه سنی 0 تا 14 سال را بدست می ‌آورد. همچمنین هنرجویان در این دوره با دوخت انواع لباس ‌های راحتی و رسمی مخصوص کودکان و نوجوانان مانند: پیراهن، بلوز، شلوار، شلوارک، لباس راحتی و لباس خواب آشنا می ‌شوند.

برای یادگیری دوره ی لباس بچه گانه ،نیاز به پیشنیاز دوره ی نازک دوزی می باشد.

ارائه مدرک فنی حرفه ای در پایان دوره دوخت لباس کودک و نوجوان

در آموزشگاه هنرمادر در پایان هر دوره آموزش تخصصی هنرجویان می توانند مدرک معتبر و رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت کنند. هنرآموزان با در دست داشتن این مدرک امکان و قابلیت بیشتری برای ورود به بازار کار دارند.

اگر علاقه مند به شرکت در دوره های آموزشگاه خیاطی خصوصا یادگیری لباس کودک و نوجوان یا لباس های کاربردی برای خودتان هستید می توانید با شماره آموزشگاه 22206719 تماس بگیرید. اگر شما ساکن شهرهایی جز تهران هستید می توانید به صورت تلفنی مشاوره های لازم برای شرکت در کلاس ها و زمان برگزاری آن ها را دریافت کنید.

پیشنیاز دوره دوخت لباس کودک و نوجوان چیست؟

بهتر است قبل از گذراندن این دوره دوره های نازک دوزی زنانه را آموزش ببینید.

آیا دوره دوخت لباس کودک و نوجوان مدرک فنی حرفه ای دارد؟

بله شما می توانید در پایان این دوره برای دریافت مدرک از سازمان فنی و حرفه ای اقدام کنید.

دوره های بازار محور دوخت لباس کودک و نوجوان چیست؟

هنرجویان با گذراندن دوره های بازار محور مهارتی کسب می کنند که می توانند به سرعت جذب بازار کار در تولیدی های لباس بچگانه شوند.

مشاوره و ثبت نام22206719