ارائه مدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای

ثبت نام

شماره تماس: 22206719-021

نظرات هنرجویان

شما هم میتوانید دیدگاه و تجربیات خود از حضور در دوره های آموزشگاه خیاطی هنر مادر را با دیگران به اشتراک بگذارید، نظرات شما در این صفحه نمایش داده خواهد شد.

[contact-form-7 id="1170" title="contact"]
طناز

دوره ضخیم دوزی یک دوره بسیار مفید و کامل بود. با آموزش های خیلی نکته ای و دقیق و بسیار کامل که تمامی نکات دوخت مناسب پارچه های ضخیم و لباس های رسمی که با آموزش های بسیار عالی خانم مرادی یک دوره کاملا جامع و لذت بخش بود.

با تشکر

طناز کامبیز

نرگس

با سلام و احترام

دوره ضخیم دوزی را بعد از دوره نازک دوزی و بصورت پیوسته آموزش دیدم که واقعا تکمیل کننده هم بودند و موارد بسیاری مرتبط با بالاتنه بود. مثل دوره قبل از آموزش های خانم مرادی عزیز استفاده بردم و ایشان باعث بالا بردن دید و هوش در این زمینه گردیدند.

با تشکر و سپاس فراوان

نرگس نایب

 

احتشام

از اینکه با این آموزشگاه آشنا شدم و دوره کودک و نوجوان را به پایان رساندم بسیار بسیار خوشحال و راضی هستنم. از مربی عزیزم خانم نابغی کمال تشکر و قدردانی را دارم. ایشان بسیار با حوصله تمامی نکات را آموزش دادند. از سرکار خانم مرادی و شادلو هم سپاسگزارم.

3/12/98

ریحانه

کلاس فوق العاده خوبی بود. از ازحمات سرکار خانم نابغی کمال تشکر را دارم.

ایشان خالصانه و با اخلاق نکات بسیاری را به هنرجویان آموزش می دهند. از سرکار خانم مرادی و خانم شادلو کمال تشکر را دارم.خوشحالم این آموزشگاه را به من معرفی کردند.

(دوره آموزشی لباس کودک و نوجوان)

3/12/98

غزاله

امیدوارم با ارائه کارهایم بتوانم بیانگر هنر مادرانه شما باشم

خانم مرادی نازنین در ابتدا از شما برای فراهم آوردن محیطی آرام و دوستانه تشکر می کنم و بخاطر آموزش مفید و حرفه ای و بیان نکات ریز و کلیدی کمال قدر دانی را دارم و امیدوارم با ارائه کارهایم بتوانم بیانگر هنر مادرانه شما باشم.

(کلاس آموزش مانتو)

8/3/96

الهام

کلاس بسیار خوب و پرمحتوا و مفرحی بود

از کلاس بسیار خوب و پرمحتوا و مفرحی که برگزار شد سپاسگذارم. مطالب مفید و جالبی در این دوره از خانم مرادی یاد گرفتم هم در زمینه آموزش خیاطی هم در زمینه زندگی. باز هم تشکر می کنم بابت محیط سالم و آموزشی خوب و هم از خانم مرادی و خانم شادلویی عزیز

 

فهیمه

محیطی صمیمی و حس مادرانه ایشون

عرض سلام و ادب

کلاس شلوار همراه با تدریس شیرین و دلسوزانه خانم مرادی عزیز و بیان نکات ریز و کلیدی همچنین محیطی صمیمی و حس مادرانه ایشون برای من تجربه فوق العاده ای بود. امیدوارم و دعا میکنم همیشه موفق و سلامت باشید تا شاگرداتون نهایت استفاده رو از معلوماتتون ببرن و بتونن باعث سرافرازی شما باشن.

 

نرگس دائی

ریزه کاری مدلها ریز به ریز بیان شد

با عرض تشکر از زحمات بی دریغ ایشان. تمام موارد ریزه کاری مدلها ریز به ریز بیان شد.

ممنون از زحماتشون

 

سحر فاطمی

به خاطر تمام دلسوزی های خانم مرادی ممنونم

همیشه بابت اینکه اینجا رو انتخاب کردم از خودم تشکر می کنم. به خاطر تمام دلسوزی های خانم مرادی ممنونم و اسم مادر برازنده این مجموعه است. از اینکه با دل وجون این هنر سخت رو برامون آسون کردید ممنونم.

هرچقدرهم تشکر کنم باز هم نمی تونم زحماتتون رو قدردانی کنم.

نرمین سارالانی

معلم بودن مقام والایی که شما لایق این مقام هستید

امروز که آخرین روز دوره ی نازک دوزیست من از شما معلم عزیز خلق کردن آموختمو این یکی از بهترین اتفاق های زندگی معلم بودن مقام والایی که شما لایق این مقام هستید. آرزو می کنم که همواره در این مسیر موفق باشید.

و اما پیشنهاد : در صورت امکان کلاس هایی تشکیل دهید که علاوه بر آموزش و طراحی الگو امکان همزمان دوخت باشد.

مشاوره و ثبت نام22206719